Drodzy Państwo !

Z inicjatywy hoteli, pensjonatów i biur podróży , Polskie Centrum Internetowe
przyjęło do realizacji kompleksowe opracowanie serwisów :

www.infohotel.pl , www.polhotel.pl oraz www.eurohotel.pl

Wyznaczony cel to:

  • stworzenie katalogów dla Państwa stron internetowych
  • ujednolicenie formy prezentacji
  • przyjęcie standardów światowych
  • odejście od systemu wyszukiwania poprzez wpisy miejscowości (trudności językowe)
  • stworzenie bezpośredniego dostępu do rezerwacji z możliwością kierowania do usługodawcy innych pytań ze strony Klienta
  • szybkie połączenie ze stroną macierzystą
  • możliwość aktualizacji
  • przyjęcie standardu: formy trzy językowej z dalszym rozszerzeniem o język francuski hiszpański , włoski oraz rosyjski.
  • uzyskanie jak najniższych kosztów obsługi

Przykładamy ogromną wagę do promocji serwisów w kraju i za granicą, zarejestrowani jesteśmy w ponad 2000 wyszukiwarek internetowych.

Jesteśmy obecni na najważniejszych imprezach targowych między innymi:

"TREND HOTEL" w Warszawie, "HORECA" w Krakowie, "INVEST HOTEL" w Poznaniu, gdzie nasze stoiska są licznie odwiedzane przez biura podróży oraz osoby związane z turystyką .

Efekty po krótkim okresie wdrożenia to przeszło 2 000 000 odsłon na stronach, wielu zadowolonych Klientów i Właścicieli obiektów będących w katalogu.
( zainteresowanym udostępniamy statystyki )

Obecnie zajmujemy czołowe pozycje w rankingach serwisów turystycznych i przez niektóre media jesteśmy stawiani jako liderzy.

Grupa inicjatywna zaprosiła na prezentacje zagraniczne biura podróży i przedstawicieli biznesu, którzy bardzo wysoko ocenili nasze produkty, jak również program rozwoju i działań marketingowych pozwalających na dotarcie do zainteresowanych wypoczynkiem i noclegami na terenie Polski .

W grudniu 2002 zostanie wydany CD-ROM zawierający prezentację obiektów znajdujących się w naszych serwisach w systemie of-line. Wydanie na CD zostanie rozesłane bezpłatnie do wszystkich ważniejszych bur podróży w kraju oraz na świecie, otrzymają je również placówki dyplomatyczne.

Dołożymy wszelkich starań, by założony cel osiągnąć - wówczas problem dostępu do informacji o Waszych obiektach będzie optymalny i przyniesie przy stosunkowo niskim indywidualnym nakładzie finansowym od dawna oczekiwany przez Państwa efekt.

Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa w naszym gronie.

Zapraszamy